DLA INWESTORA

Poniżej znajdziecie Państwo kilka istotnych informacji, które tworzą obraz całego procesu związanego z realizacją inwestycji, jaką jest myjnia bezdotykowa. Warto przyjrzeć się, co trzeba uczynić krok po kroku.

 

 

INWESTYCJA KROK PO KROKU
Dobrze zlokalizowana inwestycja dopasowana do potrzeb lokalnego rynku może okazać się dużym sukcesem. Należy precyzyjnie dobrać parametry planowanej myjni, a wśród nich m.in. liczbę stanowisk mycia i prognozowaną liczbą Klientów oraz cenę usługi.

1. Koncepcja biznesowa. Możemy Ci pomóc w obliczeniach kosztów i przepływów pieniężnych.

2. Lokalizacja. Lokalizacja powinna się znajdować w atrakcyjnym miejscu z wystarczającą ilością powierzchni pod przyszłą inwestycję.

3. Kup lub wynajmij działkę. Przed podpisaniem jakichkolwiek umów upewnij się, że posiadasz zezwolenie od lokalnego organu zarządzającego i czy nie istnieją przeszkody formalne lub prawne ograniczające możliwości dysponowania działką.

4. Możesz wynająć architekta, który załatwi za Ciebie wszystkie niezbędne formalności lub przeprowadzi Cię wyłącznie przez fazę realizacji projektu.

5. Potrzebujesz pozwolenia na budowę – uwzględnij przyłącza wodne, elektryczne, gazowe lub olejowe oraz lokalny plan zagospodarowania terenu. W niektórych przypadkach konieczny może być również raport oddziaływania na środowisko. Pozwolenie na budowę zostanie złożone w lokalnej gminie. Czas na wydanie decyzji może zająć od jednego do kilku miesięcy.

6. Teraz jesteś gotowy aby rozpocząć budowę ! Prace budowlane powinny trwać około 1-2 miesiące, w tym prace betonowe, podłączenia sieci gazowych, wody, energii elektrycznej. Instalacja i montaż sprzętu zajmuje tylko około 2-7 dni.

7. Pozwolenie na budowę określa, które instytucje muszą zostać powiadomione o zatwierdzeniu projektu i niezbędnych odbiorach. Należy dopilnować wszelkich formalności przed otwarciem biznesu.

8. Możesz zamówić od nas wszystkie niezbędne elementy eksploatacyjne oraz środki chemiczne i zacząć się reklamować.

9. Jesteś teraz gotowy, aby zacząć zarabiać !

10. Pozostawaj z nami w kontakcie, obserwuj jakie z nowowprowadzanych innowacji mogą uatrakcyjnić twój biznes.

KONSTRUKTOR MYJNI

ZAPOTRZEBOWANIE NA MEDIA
PRACE BUDOWLANE
 

Przed podjęciem decyzji o budowie myjni samochodowej należy dokładnie przeanalizować każdy element planowanej inwestycji. Pierwszym krokiem, który musimy zrobić aby zbudować myjnię samochodową jest znalezienie właściwej lokalizacji. Aby myjnia spełniała Twoje oczekiwania finansowe, działka, na której się będzie znajdować, musi spełniać kilka podstawowych warunków:

 • lokalizacja w dużych skupiskach ludzkich (osiedla, domy jednorodzinne, miasteczka, itp.)
 • dobra widoczność dla przejeżdżających kierowców i pieszych, lokalizacja w ruchliwym punkcie
 • działka o odpowiedniej powierzchni (patrz tabela)
 • łatwa komunikacja z obiektem, wjazd/wyjazd z obu kierunków drogi dojazdowej

Dodatkowym atutem naszej inwestycji będzie sąsiedztwo centrów handlowych, marketów, rynków, stacji benzynowych, stacji diagnostycznych, itp.

Minimalne wymagania powierzchniowe dla działki pokazuje poniższa tabela:

Typ myjni Powierzchnia
obiektu
Powierzchnia
działki z drogami
dojazdowymi
CW 2 kontener 75 m kw 305 m kw
CW 3 kontener 105 m kw 395 m kw
CW 4 kontener 135 m kw 495 m kw
CW 5 kontener 165 m kw 585 m kw
CW 6 kontener 195 m kw 775 m kw

Na tym etapie musimy znaleźć również biuro projektowe, które wykona dokumentację projektową na podstawie typowego projektu powtarzalnego dostarczonego przez MTech. Większość takich biur prowadzi swoich klientów „za rękę”, a nawet w pełni przejmuje obowiązki Inwestora.

FINANSOWANIE: Leasing
Nie angażuj swojego kapitału, leasing zrobi to za Ciebie! Jest to wygodna forma finansowania środków, która zakłada ich wykorzystanie bez konieczności bezpośredniego zakupu przez Klienta. Umowa leasingowa łączy elementy wynajmu i kredytu. Klient ma prawo do korzystania z obiektu należącego do firmy leasingowej, reguluje zobowiązania eksploatacyjne w postaci miesięcznych rat leasingowych, jednocześnie spłacając jego wartość. Po zakończeniu umowy użytkownik nabywa prawo własności do przedmiotu leasingu. Jakie są główne zalety tego rozwiązania?

 • racjonalizacja struktury obciążeń podatkowych – koszty wynikające z leasingu rat są kosztem uzyskania przychodu dla przedsiębiorcy
 • możliwość ustalenia pierwszej wpłaty i elastycznych rat pozwala dostosować stosunek kosztów do dochodów
 • elastyczna wartość wykupu – możliwość zmniejszenia miesięcznych rat
 • łatwiejsze i szybsze procedury zawierania umowy, mniej wymagań dotyczących bezpieczeństwa
 • płatność w ratach za przedmiot, w tym VAT
 • leasing operacyjny nie pogarsza zdolności kredytowej firm, które sporządzają bilans
 • struktura pasywów nie pogarsza się z punktu widzenia wskaźników i oceny wiarygodności finansowej
 • możliwość modernizacji środków trwałych bez angażowania środków pieniężnych
 • łatwiejszy dostęp do nowych technologii – możliwość rozszerzenia działalności i zwiększenia konkurencyjności firmy
Zdajemy sobie sprawę, że nakłady finansowe na stworzenie własnej myjni bezdotykowej nie są wcale małe. Proponujemy zatem leasing myjni, który pomoże Ci w wystartowaniu dochodowego biznesu, więcej szczegółów na stronie: www.leasingmyjni.pl

PROCES INWESTYCYJNY

Cenimy Twój czas, jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie inwestycji.
 • 1. WYBÓR DZIAŁKI
 • 2. PLANOWANIE
 • 3. FINANSOWANIE
 • 4. BUDOWA I MONTAŻ

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w ocenie i zaplanowaniu wszystkich etapów realizacji – zapewniamy najwyższą jakość usług w doskonałej cenie i dążymy do 100% satysfakcji Klienta. Naszym celem jest zapewnienie najbardziej trwałych i wygodnych rozwiązań na rynku myjni samochodowych, które pozwolą zmaksymalizować Twoje zyski z inwestycji. Proszę skorzystać z naszego konstruktora myjni samochodowej, aby wybrać stosowne opcje:

GET STARTED

0$

Dziękujemy za przesłanie zapytanie, skontaktujemy się wkrótce


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

WYŚLIJ ZAPYTANIE