O FIRMIE MTECH

TWÓJ NIEZAWODNY PARTNER BIZNESOWY

Specjalizujemy się w produkcji i budowie myjni bezdotykowych. Od 15 lat realizujemy projekty w kraju oraz za granicą. Niezawodna technologia MTech działa od wybrzeży Bałtyku po stepy Kazachstanu oferując usługę mycia najwyższej jakości. Naszym Klientom proponujemy elastyczne warunki współpracy. Inwestycje realizujemy częściowo, dostarczając najwyższej klasy myjnie naszej produkcji lub kompleksowo w trybie zaprojektuj i wybuduj dostarczając oprócz myjni posadzki betonowe, konstrukcje stalowe oraz urządzenia peryferyjne niezbędne na myjni. Oferujemy wsparcie przedsprzedażowe: pomoc przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, projektowaniu, pozwoleniach, finansowaniu itd., oraz posprzedażowe oferując serwis, możliwość rozbudowy myjni zgodnie z najnowszymi trendami oraz dostarczając środki chemiczne. Oferujemy gotowy format biznesu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w trakcie i po sprzedaży.

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku inwestycji i oferujemy szeroką gamę usług:

  • konsultacje w zakresie myjni samochodowych i dodatkowych funkcjonalności
  • kalkulacje i analizy wydatków, obrotu oraz zysków
  • pomoc w znalezieniu doskonałych okazji inwestycyjnych
  • pomoc w ubieganiu się o pozwolenie na budowę dla inwestycji
  • pełna dokumentacja i projekt budowlany
  • bieżąca konserwacja
  • usługi gwarancyjne i pogwarancyjne
  • propozycje dotyczące dalszych inwestycji w celu zwiększenia Twojego zysku
DOŚWIADCZENIE

Firma składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasi inżynierowie posiadają wiedzę praktyczną opartą nie tylko na projektowaniu rozwiązań ale również serwisu gotowych urządzeń, dzięki czemu myjnie MTech spełniają najwyższe wymagania. Sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem.

INNOWACJA

Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku automatów sprzedających, oferując niekonwencjonalne podejście, które odróżni Twoją myjnię od innych tego typu na rynku. Oferujemy innowacyjne rozwiązania inżynieryjne oparte na wieloletnim doświadczeniu i praktyce. Nasz system lojalnościowy oraz system zarządzania myjnią nie ma na dzień dzisiejszy konkurentów.

JAKOŚĆ

Każdego dnia staramy się ulepszać nasze produkty i rozwiązania technologiczne. Realizując projekty, dbamy o każdy szczegół. W naszej pracy nie ma miejsca na kompromisy w myśl zasady „Twój produkt jest tak dobry, jak jego najsłabsze ogniwo”. Jednym z czynników, który zweryfikował niezawodność naszych produktów, jest np. wymagająca rosyjska zima.

OPTYMALNA CENA

Nie szukamy najtańszych rozwiązań, ponieważ inwestycja w myjnię to inwestycja na lata. Zdajemy sobie jednak sprawę, że rynek myjni w Polsce jest dość nasycony, stąd istnieje ryzyko przeinwestowania. Zawsze staramy się znaleźć optymalne i ekonomiczne rozwiązanie dla naszych Klientów czego efektem jest przygotowanie i prezentacja palety gotowych rozwiązań.