Myjnia samochodowa, a płatność kartą?

Zainteresowanie myjniami samoobsługowymi jest obecnie całkiem spore. W związku z tym, że na każdej takiej myjni pojawia się wielu użytkowników nie powinno być zaskoczenia, że rośnie także zainteresowanie ze strony tych osób, które chciałyby się zdecydować na budowę własnej myjni. Ofertę w tym zakresie przygotowuje firma MTech Polska, która specjalizuje się w budowie myjni samochodowych. Jednocześnie doświadczenie jakie posiada sprawia, że klienci zainteresowani taką inwestycja mogą liczyć na cenne porady, dzięki czemu budowa myjni będzie lepiej zaplanowana i pojawi się również podpowiedź odnosząca się do tego jak zwiększać skutecznie zyski z myjni.

Zaplanuj myjnię z MTech

Sięgając do oferty przygotowanej przez firmę MTech inwestorzy którzy myślą o budowie własnej myjni samochodowej mogą liczyć na podpowiedzi, które istotnie ułatwią taką właśnie inwestycję. Firma specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań technicznych dla myjni samochodowych, odpowiada za budowę całej myjni i techniczne aspekty jej obsługi. Liczyć można na kompleksową ofertę, w ramach której klient sam będzie mógł skonfigurować swoją idealną myjnię uwzględniając odpowiednią dla dostępnego miejsca ilość stanowisk, planując przygotowanie dodatkowych usług jak odkurzacze, kompresory czy rozmieniarki pieniędzy. Z pomocą MTech można przygotować myjnię sprzyjającą większym zyskom. Warto wiedzieć jak to zrobić i jakie z promowanych rozwiązań mogą sprawić, że myjnia będzie w stanie więcej na siebie zarobić.

Jak budować większe zyski z myjni?

Każdy inwestor, który będzie planował wybudowanie bezdotykowej myjni samochodowej powinien mieć na uwadze między innymi znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym taka myjnia powstanie. Powinna być dobrze dostępna dla potencjalnych klientów, tak by wjazd był bezpośrednio od drogi, a myjnia znajdowała się w takiej okolicy, gdzie można mówić o dużym ruchu samochodowym. Znalezienie dobrego miejsca na myjnię to podstawowa kwestia, którą trzeba mieć na uwadze jeśli taką myjnie chce się zrealizować. Oprócz tego warto zadbać o kluczowe funkcjonalności, dzięki którym będzie można wypracować z myjni wyższy zysk.

Dodatkowe opcje na myjni samochodowej

Dodatkowe opcje, które dla myjni samoobsługowych proponuje firma MTech to różnorakie propozycje, dzięki którym będzie można wprowadzać innowacyjne rozwiązania sprzyjające temu, by klient zostawił w myjni większe środki. Postawienie na terenie myjni samoobsługowego odkurzacza to jedna z opcji, którą będzie można wykorzystać. Do tego dochodzi możliwość zastosowania dodatkowych programów w trakcie mycia jak oprysk felg, oprysk na owady, mycie pianą aktywną czy też turbo szczotką myjąca. Takie propozycje pojawiają się w ofercie MTech i pozwalają na wybudowanie takiej myjni, w której klient choćby ze względu na większą ilość programów zostawi więcej pieniędzy.

Płatność kartą – nowość na myjniach

Nowością na myjniach może być wprowadzany przez MTech moduł do płatności kartą płatniczą. To jak się wydaje innowacyjne rozwiązanie może zmienić postrzeganie myjni, ponieważ nie będzie trzeba wcześniej przygotowywać się do wizyty na myjni zbierając bilon. Dla klienta myjni płatność kartą to niewątpliwie duża wygoda, a dla właścicieli myjni szansa na większy zysk. Dostęp do płatności kartą sprawia, że klient nie musi się ograniczać do monet, które zabrał ze sobą, może swobodnie spokojnie przebrnąć przez wszystkie programy, gdy braknie czasu może dopłacać kartą. Takie udogodnienie nie ogranicza klientów i faktycznie może być zachętą do tego, by zostawić na myjni więcej pieniędzy, korzystając właśnie z dodatkowych opcji płatności kartą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *