Leasing Myjni Bezdotykowych

Na skutek spowolnienia gospodarczego i związanych z pandemią zmian w preferencjach klientów wiele osób poszukuje nowego pomysłu na biznes. Jeśli znajdujesz się wśród nich, z pewnością zainteresuje Cię leasing myjni bezdotykowych. To szybki sposób, by w krótkim czasie rozpocząć swoją własną działalność w branży, która notuje nieprzerwany wzrost. 

Myjnia bezdotykowa leasing - czym jest?

Myjnie bezdotykowe cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród posiadaczy samochodów osobowych i dostawczych. Pozwalają one na tanie i szybkie umycie swojego samochodu o dowolnej porze dnia i tygodnia. Nic więc dziwnego, że tego typu obiekty powstają jak grzyby po deszczu. Obserwując zachowania klientów, śmiało można dojść do wniosku, że nawet kiedy dysponują oni mniejszymi środkami, to równie chętnie korzystają z myjni bezdotykowych. Z tego względu myjnię taką można uznać za ponadczasowy biznes. 
Leasing jest najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie swojej działalności z myjnią. Pozwala on na odkupienie lub budowę takiego obiektu, nawet osobom niedysponującym znacznymi środkami lub tym, które nie chcą zamrażać znacznej jego części w oczekiwaniu na spodziewane zyski. W leasing można wziąć zarówno sam obiekt wykorzystywany do prowadzenia działalności, jak również niezbędne maszyny i urządzenia. 
 

Leasing myjni - dla kogo i jak działa?

Leasing myjni bezdotykowych to świetna oferta dla wszystkich, którzy dysponują atrakcyjnie ulokowanym terenem, na którym możliwe będzie postawienie myjni, dla osób zainteresowanych odkupieniem już funkcjonującego biznesu, lub takich, które dopiero zamierzają rozpocząć swoją przygodę z tego rodzaju przedsięwzięciem. 
Wbrew pozorom rozpoczęcie własnej działalności w tej branży jest dość łatwe, m.in. z uwagi na niewielką załogę potrzebną do funkcjonowania myjni bezdotykowej (są także modele całkowicie bezobsługowe) i bezobsługowy model funkcjonowania samego biznesu. Z tego względu to bardzo dobry pomysł dla osób planujących rozbudowę już istniejących punktów świadczących usługi, np. zakładów mechaniki pojazdowej, stacji kontroli pojazdów, supermarketów, tradycyjnych myjni samochodowych czy stacji paliw. 

Leasing to bardzo popularny sposób finansowania zakupów i inwestycji firmowych, będący w istocie pośrednią formą pomiędzy wynajmem a kredytem. Nie obliguje on w żaden sposób do nabycia opłacanego obiektu (w tym wypadku myjni), jednak po spłaceniu wszystkich rat daje możliwość jego wykupu na własność - również tutaj można negocjować z bankiem różne wartości wykupu, co ma wpływ na comiesięczne raty.  Z tego powodu zwykle są one znacząco niższe, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego kredytu inwestycyjnego. 

Leasing myjni jest atrakcyjny nie tylko ze względu na możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności, bez konieczności posiadania całości kapitału, ale również z uwagi na preferencje podatkowe (możliwość wliczenia całości opłat leasingowych w koszty uzyskania przychodu) oraz możliwość sfinansowania bardzo dużej części inwestycji, co w przypadku innych form kredytowania nie byłoby możliwe. Także procedury są znacznie prostsze i szybsze, co ułatwia błyskawiczne rozpoczęcie działalności. 

Myjnia bezdotykowa - Twój kolejny biznes

Dlaczego więc już dzisiaj nie dołączysz do tysięcy zadowolonych przedsiębiorców, którym myjnia bezdotykowa pozwoliła na rozpoczęcie własnego biznesu lub rozbudowę obecnego ? Z dopasowanym leasingiem jest to łatwiejsze, bardziej opłacalne i szybsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Nie czekaj, zanim okaże się, że ktoś inny rozpocznie tę działalność w Twojej okolicy. Bądź pierwszy i zacznij zarabiać na siebie!

myjnia
leasing

Polscy klienci bardzo cenią sobie ekonomiczne rozwiązania. W przypadku myjni to właśnie samoobsługowe rozwiązania cieszą się największą popularnością z uwagi na możliwość umycia samochodu za naprawdę niewielkie pieniądze. Wśród przepytanych przez nas kierowców większość wymieniła właśnie niskie ceny, możliwość samodzielnego umycia samochodu według własnych upodobań, całodobowe lokale i krótkie kolejki jako najważniejsze zalety przyciągające ich do myjni bezdotykowych. Wielu wskazywało również na dobrej jakości środki myjące, co pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów, w porównaniu z coraz mniej popularnym myciem samochodu pod domem.

Leasing myjni bezdotykowych - co mówią przedsiębiorcy?

Choć z początku niewiele osób zdawało sobie sprawę z możliwości, jakie daje leasing myjni samochodowej, to od kilku miesięcy liczba zadowolonych leasingobiorców lawinowo rośnie. Wielu z nich właśnie w nich znalazło sposób na rozbudowę dotychczasowego biznesu, który nieco ucierpiał na skutek restrykcji gospodarczych. Wielu właścicieli stacji benzynowych, zakładów mechaniki pojazdowej czy stacji kontroli pojazdów z zadowoleniem stwierdza, że dodatkowe przychody z myjni pozwoliło im utrzymać się nad powierzchnią. 

Leasing myjni okazał się również świetnym pomysłem na rozpoczęcie działalności tym, którzy dysponowali atrakcyjnie położonym terenem, ale nie mieli pomysłu na jego dochodowe wykorzystanie. Takim przykładem może być Pan Zbigniew z Kalisza, który po rozpoczęciu działalności przyznał:

"Miałem niewielką działkę niedaleko supermarketu. Od dłuższego czasu szukałem sposobu na zarobienie na niej pieniędzy, a nie chciałem jej sprzedawać, bo traktuję ją jako lokatę kapitału. Od początku pandemii można było zapomnieć o znalezieniu wynajemcy, a o takim, który płaciłby dobre pieniądze, nawet nie marzyłem. Przypadkowo natknąłem się na ofertę ‘leasing na myjnie’ i zainteresowałem się warunkami. Nawet nie sądziłem, że opłata miesięczna będzie tak niska. A liczba klientów przeszła moje oczekiwania. Jeśli nic się nie zmieni, to nie muszę martwić się o pracę ani o przyszłość.”

Leasing myjni może więc okazać się strzałem w dziesiątkę również w Twoim przypadku. To, co przyciąga klientów do tego myjni tego rodzaju to niskie ceny, możliwość błyskawicznego umycia samochodu, 24-godzinne działanie i możliwość korzystania z myjni według własnych upodobań.

Myjnia bezdotykowa leasing - wymagania

Wymagania stawiane osobom, które interesuje finansowanie myjni bezdotykowej leasingiem, nie są zbyt wygórowane. Wystarczy, że Twoja firma obecna będzie na rynku co najmniej 6 miesięcy, nie będziesz figurować w bazach zadłużenia, czy jako osoba niewypłacalna. Leasing myjni samochodowej możesz otrzymać na niemal każdy element wyposażenia – technikę, kontener, moduł i na dodatkowe elementy wyposażenia. Umowa podpisywana jest na okres od 48 do 60 miesięcy, a jej zabezpieczeniem jest weksel (niekiedy tylko poręczenie) lub hipoteka. W zależności od wielkości myjni i kosztów inwestycji indywidualnie dobierany jest zakres, w jakim leasing może pokryć jej koszty. Opłata wstępna wynosi od 10 do 45%.

To nie są zbyt wygórowane kryteria, a ich spełnienie pozwoli Ci na szybkie rozpoczęcie inwestycji i zdobywanie pierwszych klientów już w kilka tygodni po podpisaniu umowy. Nawet nie inwestując zbyt dużych środków na reklamę, możesz liczyć na tzw. ruch organiczny – gdy zadowoleni klienci zaczną opowiadać o Twojej myjni swoim znajomym, a przejeżdżające w pobliżu osoby zechcą sprawdzić jakość Twoich rozwiązań.