Myjnie bezdotykowe

Ilość stanowisk

Wybierz rodzaj wiaty

Wybierz rodzaj zabudowy

Wybierz dodatki do myjni

Wyślij formularz

 • Ilość stanowisk
 • Rodzaj wiaty
 • Zabudowa
 • Dodatki
 • Kontakt

Wybierz ilość stanowisk

Ilość

Rodzaj zabudowy

Standard

Standard Plus

Rodzaj zabudowy

Zabudowa

Obudowy słupów zewnętrznych wiaty

Dodatki do wiaty

Dodatki do wiaty

Dodatki do myjni

Dodatki do myjni

Wyposażenie dodatkowe

Kontakt

Imię

Nazwisko

Email

Telefon

Miejscowość/województwo

Producent myjni bezdotykowych

Jesteśmy producentem myjni bezdotykowych z odpowiednim doświadczeniem branżowym i właściwym podejściem do klientów. Zapewniamy Państwu satysfakcjonującą współpracę oraz szeroki wachlarz usług. Dla zainteresowanych klientów przygotujemy kompleksowy koszt budowy myjni bezdotykowej, tak aby mogli Państwo przygotować się na finalne wydatki, związane z realizacją takiej inwestycji. Nasze działania realizujemy nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Dostarczanie wysokiej klasy myjni lub projektowanie od podstaw

Dostarczamy Państwu wysokiej klasy myjnie bezdotykowe lub też projektujemy je od podstaw. Pod uwagę bierzemy wszelkie wskazówki, które uzyskamy od naszych klientów, dzięki czemu z efektów są zadowolone obie strony. Myjnia samoobsługowa to obecnie bardzo dochodowe przedsięwzięcie, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z takiej propozycji. W krótkim czasie z naszej bazy gruntów zostanie Państwu zaproponowana odpowiednia działka pod myjnię, na której będzie można ją postawić. Cena myjni samochodowej uzależniona jest przede wszystkim od jej rozmiaru oraz poszczególnych elementów wyposażenia. Wszelkie szczegóły przedstawimy Państwu na indywidualnie zorganizowanym spotkaniu.

Budowa myjni składa się z wielu różnych etapów, jednak mamy to opracowane do perfekcji, dlatego można nam zaufać. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników. Poza myjnią polecamy Państwu również:

 • posadzki,

 • konstrukcje stalowe,

 • urządzenia peryferyjne do myjni bezdotykowych.

Oferujemy zainteresowanym gotowy biznes plan myjni. Nawiązanie z nami współpracy może zakończyć się dla klienta wielkim sukcesem. 

Profesjonalna obsługa na każdym kroku inwestycji

Nie da się ukryć, że car wash to bardzo opłacalna inwestycja, a my gwarantujemy klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji. Doradzamy w zakresie technicznym i podpowiemy, jaka chemia do myjni spisze się najlepiej. Na myjniach zainstalujemy czytnik kart bankowych, dzięki któremu korzystanie z myjni będzie dużo wygodniejsze i łatwiejsze. Cena zakupu myjni bezdotykowej będzie ustalana indywidualnie, ale z pewnością nie przerośnie Państwa oczekiwań i aktualnych możliwości finansowych. Jako producent myjni bezdotykowej działamy rzetelnie i prowadzimy wszelkie niezbędne konsultacje. Cena myjni bezdotykowej będzie dopasowana do Państwa potrzeb. 

Dlaczego warto na nas postawić?

Producent myjni bezdotykowych musi być godny zaufania oraz sprawdzony. Nasza firma z pewnością należy do tego grona. Jako producent myjni samochodowych mamy ponad 15-letnie doświadczenie, dzięki czemu wyróżniamy się na tle konkurencji:

 • wprowadzaniem szeregu innowacji,

 • korzystaniem z nowoczesnych technologii,

 • jakością realizowanych inwestycji,

 • optymalnymi cenami,

 • fachowym doradztwem.

Dla zainteresowanych w grę wchodzi także leasing myjni bezdotykowych. W krótkim czasie wykonamy kompletny projekt myjni, do którego klient będzie mógł się odnieść. Na myjni znajdzie się funkcjonalna rozmieniarka banknotów, tak aby użytkownicy nie mieli problemów z tym, aby swobodnie z niej korzystać. Gwarantujemy także profesjonalny serwis myjni

Pomagamy na wielu płaszczyznach, dlatego zaprojektowana myjnia samochodowa będzie kompleksowa i nowoczesna. Dobierzemy właściwe dodatkowe programy do myjni w postaci szczotki do myjni oraz podpowiemy, na jakiej zasadzie działa piana aktywna. W razie potrzeby pomożemy przy ubieganiu się o pozwolenie na budowę. Realizujemy obsługę gwarancyjną (do 36 miesięcy) oraz pogwarancyjną. Proponujemy także wszelakie modernizacje, które mają na celu zwiększenie zysków z prowadzonej inwestycji. Zapewniamy pełną dokumentację i wykonanie rzeczowej analizy wydatków.