Najlepsze podzespoły

 

 

 

Najlepsze podzespoły

W myjniach Mtech wykorzystujemy komponenty najlepszych światowych producentów. Wszystkie komponenty są starannie dobierane i testowane przez naszych inżynierów, aby zapewnić optymalną i bezproblemową pracę myjni na długie lata.

 

CAT PUMPS (Japonia) od prawie 50 lat oferuje niezawodne pompy wysokociśnieniowe, zaprojektowane i zbudowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, każdy detal konstrukcyjny produktów CAT został zoptymalizowany pod kątem długiej żywotności i niezawodności, dzięki czemu pompy CAT są najbardziej zaufaną marką jeśli chodzi o pompy czy systemy wysokociśnieniowe. Pompy zostały zaprojektowane w USA, obecnie produkowane są w Japonii. Mosiężna niklowana głowica z ceramicznym tłokiem zapewnia płynność przepływu cieczy, a zestaw uszczelnień w pompie zapewnia podwójną ochronę przed zewnętrznymi wyciekami. Pompy są odporne na korozję.

 

Burkert (Niemcy) Burkert to światowy potentat w branży, który od 70 lat produkuje urządzenia do pomiaru, kontroli oraz sterowania przepływem mediów ciekłych i gazowych. Burkert oferuje szeroką gamę produktów i urządzeń do automatyzacji procesów przemysłowych: zawory elektromagnetyczne, zawory pneumatyczne, zawory regulacyjne, wyspy zaworowe, czujniki i przetworniki: przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, pH / ORP, przewodności.

 

B&R (Austria)  to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwami na całym świecie. Jako globalny lider w automatyce przemysłowej B&R łączy najnowocześniejsze technologie z kunsztem inżynieryjnym. Dostarcza rozwiązania w dziedzinie sterowania, techniki napędowej, wizualizacji, bezpieczeństwa oraz komunikacji. Z uwagi na wyjątkową elastyczność, modułowość i integrację rozwiązania B&R doskonale odpowiadają wyzwaniom czwartej rewolucji przemysłowej.

 

Grundfos (Dania) Grundfos jest światowym liderem w dziedzinie nowoczesnych technologii pomp i ustanawia trendy w technologii wody. Pompy Grundfos to najnowocześniejsze urządzenia tworzone w oparciu o nowoczesne technologie. Pompy wyróżniają się wieloletnią trwałością i niezawodną pracą. Są energooszczędne, a ich eksploatowanie jest bezpieczne dla środowiska.

DOSATRON (Francja) Producent pomp dozujących zapewniających precyzyjne dozowanie preparatów i substancji, mieszanie ich z wodą za pomocą urządzenia podłączonego do sieci wodociągowej, którego jedyną siłą napędową jest bieżące ciśnienie wody. Pod jego wpływem mechanizm zasysa koncentrat, dozuje określoną proporcję a następnie miesza preparat z wodą, otrzymany w ten sposób roztwór jest przesyłany dalej. Dawka wstrzykiwanego preparatu jest zawsze proporcjonalna do ilości wody przepływającej przez Dosatron, niezależnie od zmiany natężenia przepływu wody lub ciśnienia w sieci.

R + M / Suttner (Niemcy) jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych technologii myjących, ponad 50 lat doświadczenia i know-how. R + M / Suttner opracowuje i produkuje wysokiej jakości komponenty, części zamienne i akcesoria do urządzeń wysokociśnieniowych, myjni oraz odkurzaczy przemysłowych. Są to przede wszystkim elementy wyposażania stanowiska mycia takie jak pistolety wysokociśnieniowe, pistolety do piany, lance, szczotki, węże wysokiego ciśnienia wykonane ze specjalnej powłoki oraz dysze.

ACV (Belgia) to wiodący projektant i producent systemów do wytwarzania ciepłej wody, który oferuje niezrównane doświadczenie w zakresie zoptymalizowanych rozwiązań inżynieryjnych. ACV specjalizuje się w stali nierdzewnej, przez 40 lat ten materiał, odporny na korozję najbardziej agresywnej wody, dał ich produktom wyjątkową trwałość przy zachowaniu minimalnej konserwacji. Kotły ACV cechuje, m.in.: niezrównane zużycie ciepłej wody, bardzo wysoki współczynnik efektywności, całkowita kondensacja: kondensacja zarówno w produkcji ciepła, jak i ciepłej wody, zbiornik ciepłej wody tzw. "zbiornik w zbiorniku", dzięki któremu kocioł działa bez spiralnych grzałek, wymienników ciepła itp.

Fleck Controls (USA) oferuje szeroką gamę zastosowań (zarówno zmiękczanie jak i filtracja) dla zastosowań komercyjnych i przemysłowych, dla wody gorącej lub zimnej. W ciągu ostatnich dziesięcioleci marka Fleck nieustannie udowodnia swoją wydajność i niezawodność. W znacznej mierze reputacja marki Fleck związana z wysoką jakością i wydajnością wynika ze sprawdzonej, hydraulicznie zrównoważonej koncepcji tłoka, uszczelki i przekładki, które skutecznie kontrolują proces przepływu i regeneracji.

Należąca do amerykańskiego koncernu Dow Chemical Company marka Filmtec specjalizuje się przede wszystkim w produkcji membran filtracyjnych najwyższej jakości. Produkty, będące w polskiej dystrybucji od ponad 40 lat, charakteryzują się wysoką dokładnością filtracji i znaczną odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Wykorzystanie najnowszych technologii i innowacyjność firmy Dow Chemical Company sprawia, że pozostaje ona w czołówce liderów branży uzdatniania wody, wyznaczając standardy jakości dla całego rynku.

 

wh Münzprüfer Berlin (Niemcy) tworzy innowacyjne rozwiązania, do płatności monetami, banknotami oraz rozliczeń bezgotówkowych. Portfolio produktów obejmuje elektroniczne wrzutniki monet w różnych wersjach a także szeroką gamę zestawów do automatyzacji, takich jak na przykład interfejsy PC, rozmieniarki pieniędzy czy hoppery. Urządzenia tego producenta wyposażone są w czujniki magnetyczne oraz optyczne, dzięki czemu każda moneta sprawdzana jest pod wieloma parametrami, zabezpieczając urządzenie przed przyjmowaniem fałszywek.

NAYAX (Izrael) - rozwiązanie Nayax do automatów sprzedających i sprzętu bez nadzoru obejmuje opcje płatności bezgotówkowych, zaawansowany system telemetryczny i pakiet do zarządzania danymi w czasie rzeczywistym pozwalający śledzić działalność firmy.