Programy Mycia

 

 

 

PROGRAMY BAZOWE

Odpowiednio skonfigurowana technologia mycia decyduje o sukcesie myjni.Mtech Polska oferuje w standardowej konfiguracji aż 5 bazowych programów mycia.
Zastosowanie całego cyklu w połączeniu z dokładnie opracowaną technologią łączącą w sobie uzdatnianie wody, podgrzewanie, dobór optymalnego ciśnienia oraz odpowiednie proporcje chemii, gwarantuje idealnie czysty samochód bez zacieków i plam. Naszą technologię mycia wyróżnia maksymalny efekt mycia przy ekonomicznym zużyciu mediów i środków myjących.

Mycie wstępne

Środki myjące podane pod niskim ciśnieniem szybko przenikają w głąb zabrudzeń przygotowując pojazd do łatwiejszego usunięcia brudu. Tak zwane mycie etapowe, które przygotowuje karoserię do mycia zasadniczego i zwiększa jego efektywność.

Mycie zasadnicze

Mycie filtrowaną, zmiękczoną i podgrzaną wodą z dodatkiem aktywnego środka myjącego w postaci proszku lub płynu pod wysokim ciśnieniem. Program pozwala usunąć nawet najtrwalsze zabrudzenia.

Spłukiwanie

Woda pod wysokim ciśnieniem. Zapewnia efektywne usunięcie pozostałości brudu oraz środków chemicznych przed naniesieniem wosku.

Konserwacja woskiem

Polimerowy środek na bazie silikonu posiada właściwości hydrofobowe, które przeciwdziałają głębszemu przenikaniu zabrudzeń. Zastosowanie wosku konserwuje karoserię oraz ułatwia mycie podczas kolejnej wizyty na myjni.

Nabłyszczanie i osuszanie

Spłukiwanie zmiękczoną i demineralizowaną w wyniku procesu odwróconej osmozy wodą pozwala osiągnąć doskonały finalny efekt bez plam i zacieków bez konieczności wycierania i osuszania karoserii.

PROGRAMY DODATKOWE

Na każdym etapie działalności istnieje możliwość rozszerzenia oferty na myjni o programy dodatkowe, które jeszcze bardziej zwiększą jej atrakcyjność. W dobie zaciętej konkurencji na rynku samoobsługowych myjni samochodowych rozszerzenie oferty może być sposobem na wyróżnienie się i pozyskanie większej liczby Klientów.

Mycie felg

Środek myjący do mycia felg, kół i klocków hamulcowych z brudu i płynów technicznych. Funkcja przydatna w okresie zimowym do usuwania soli, oraz latem do usuwania insektów.

Szczotka z pianą aktywną XXL

Niesamowity efekt napowietrzonego roztworu oraz mycia mechanicznego (dotykowego) szczotką z naturalnym włosiem poprawia jakość mycia bez negatywnego wpływu na lakier i karoserię.

Piana MPower

W wersji na niskim lub wysokim ciśnieniu daje doskonały efekt wizualny i niepowtarzalną jakość mycia. Chemia podana w formie gęstego roztworu, długo utrzymuje się na karoserii, zmiękcza i usuwa najbardziej uporczywy brud.