Systemy płatnicze

 
 
 
 

Płatności zbliżeniową kartą bankową

Nowoczesna myjnia to taka, na której wygodnie zapłacisz bezgotówkowo - kartą bankową, kartą lojalnościową lub flotową, aplikacją płatniczą na telefon. Te wszystkie możliwości oferuje nasz terminal płatniczy, jest to kompletne rozwiązanie dla myjni samoobsługowej, oferujące obsługę kart bankowych, kart prepaid (flotowych) i panel Klienta pozwalający na pełną zdalną kontrolę i zarządzanie myjnią. Transakcje kartami bankowymi na stanowiskach myjni to tzw. mikropłatności nie wymagające autoryzacji kodem PIN. Nie jest przy tym istotne, czy transakcja dokonywana jest zbliżeniowo, czy poprzez wsunięcie karty do czytnika. Nasze terminale obsługują transakcje chipowe, zbliżeniowe oraz płatności NFC. Częstym problemem dla Klientów myjni jest nieakceptowanie wrzucanych monet. Za problemy z monetami odpowiadają elektroniczne wrzutniki monet. Pod względem niezawodności zdecydowanie wygrywają terminale płatnicze, które nie posiadają części ruchomych. Sprawność i stabilność działania czytników kart jest zdecydowanie wyższa, niż innych systemów płatniczych.
Dzięki naszym terminalom platniczym możesz zdalnie monitorować sytuacje na wszystkich stanowiskach myjni, analizować sprzedaż, ale przede wszystkim znacznie powiększać grono potencjalnych Klientów. Jeśli jesteś właścicielem jednej lub kilku myjni powinieneś zamontować urządzenie, które pozwoli Twoim Klientom łatwo zapłacić w sposób najbardziej dla nich wygodny. Oprócz samego czytnika płatności potrzebujesz również systemu telemetrycznego, który zapewnia komunikację pomiędzy urządzeniami w czasie rzeczywistym, monitoruje i stale uaktualnia informacje o wszystkich aspektach operacji. Dostępny z poziomu przeglądarki panel Klienta umożliwia między innymi:

monitoring poszczególnych stanowisk lub całej sieci myjni
analizę i kontrolę sprzedaży
zarządzanie kartami prepaid/lojalnościowymi/flotowymi
generowanie raportów dla partnerów (np. obroty na kartach flotowych)
podgląd poszczególnych transakcji, rozliczanie reklamacji
tworzenie programów bonusowych i ustanawianie promocji
łatwa instalacja typu „plug and play" pozwoli ci dostosować się do przyszłości płatności bezgotówkowych, nasze terminale są gotowe do pracy, dostarczamy również klapki ochronne osłaniające przed zachlapaniem wodą.

Płatność aplikacją

Dzięki naszej aplikacji kierowcy mogą uruchamiać programy mycia bezpośrednio ze swojego telefonu komórkowego a także zapłacić telefonem za w/w usługi (obsługiwane są wszystkie kanały płatności). Korzyści, które mogą być oferowane Klientom:

marketing, np. „kup 5 minut mycia, 6-ta minuta za darmo"
przypomnienia dla kierowców, którzy nie odwiedzili myjni przez daną liczbę tygodni
indywidualne oferty oparte o zachowania kierowców
informacje w czasie rzeczywistym o wszystkich programach mycia na każdej z myjni, w tym historia, dzienniki, raporty, statystyki, itp.
zarządzanie oraz dynamiczne ustalanie cen: cena w ciągu dnia i cena nocna a także wydzielenie grup lokalizacji, które mają różne programy mycia, ceny, dostępność.

System lojalnościowy

Oferujemy unikalny system lojalnościowy Mtech, dzięki któremu zdobędziesz nowych Klientów. Nasz system pozwala na wygodną i elastyczną pracę zarówno z klientami indywidualnymi jak i korporacyjnymi. System pozwala, m. in.:

zbudować sieć lojalnych Klientów na jednej lub kilku myjniach samochodowych
kontrolować Klientów swoich pracowników
ustalać wszelkie limity na kartach, a nawet pracować w systemie subskrypcji
śledzić wszystkie zdarzenia na kartach Klientów dzięki wygodnemu interfejsowi
sugerować dodatkowe premie okolicznościowe, na przykład na urodziny
zdalnie doładowywać karty
rozliczać bezgotówkowo, w tym przekazywać niezbędne dokumenty księgowe
udzielać dodatkowych rabatów, promocji, "happy hour", itp.
uruchomić system cashback