Dodatki do myjni

 

 

 

1. Samoobsługowy odkurzacz stacjonarny

Samoobsługowe odkurzacze Mtech jedno i dwustanowiskowe przeznaczone są do czyszczenia wnętrz samochodów na sucho. Dostępne są w wersji z zasilaniem jedno lub trójfazowym (odkurzacze trójfazowe wyposażone są w specjalne bezszczotkowe turbiny przeznaczone do intensywnej pracy). Ponieważ są to urządzenia całoroczne, działające na zewnątrz bez zadaszenia, obudowy naszych odkurzaczy wykonane są z polerowanej stali kwasoodpornej, przez co są całkowicie odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Nasze odkurzacze charakteryzuje:

 

obudowa wykonana z polerowanej stali kwasoodpornej,
mechaniczny system podciągu węży ssących,
turbiny powietrzne trójfazowe,
niezależne zespoły filtracyjne z pojemnikami na odpady,
filtry wielokrotnego użycia odporne na wilgoć,
wzmocnione węże ssące wyposażone w wymienne końcówki (ssawki),
ssawki dostępne w różnych wersjach: standard, wzmocnione, zintegrowane,
wrzutniki elektroniczne z możliwością odczytu monet i żetonów,
możliwość zmiany akceptowanych monet i żetonów,
możliwość zmiany bazowego czasu pracy odkurzacza,
niekasowalny licznik ilości odkurzań
2. Cyfrowy kompresor powietrza Mtech
 
Produkowane przez nas cyfrowe kompresory powietrza Mtech stanowią głównie wyposażenie stacji paliw i myjni bezdotykowych. Cechą wspólną wszystkich kompresorów powietrza jest wyposażenie ich w manometr cyfrowy z preselekcją, gdzie odczyt jest widoczny na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Preselekcja umożliwia zaprogramowanie wartości ciśnienia, do jakiego kompresor ma dopompować oponę samochodową. Obsługa takiego kompresora powietrza wymaga od Klienta jedynie: wskazania żądanego ciśnienia (wartość pojawi się na wyświetlaczu LCD), założenia końcówki do pompowania kół na wentyl (dystrybutor powietrza wykorzystując cyfrowe sterowanie sam automatycznie wyreguluje ciśnienie a sygnał dźwiękowy poinformuje o zakończeniu operacji), następnie odłączenia przewodu z koła i odwieszenia końcówki na uchwyt urządzenia.

Cechy urządzenia:

 

prosta i intuicyjna obsługa kompresora,
stabilna i trwała obudowa z polerowanej stali nierdzewnej, odporna na działanie czynników zewnętrznych,
wydatek powietrza na poziomie 54 l/min,
głośność pracy kompresora zgodna z obowiązującymi normami,
bardzo łatwa obsługa serwisowa,
czytelny wskaźnik poziomu ciśnienia,
wartość ciśnienia przedstawiona cyframi na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.

 

3. Trzepaki do dywaników samochodowych

Uzupełnieniem zestawu stacjonarnych odkurzaczy samoobsługowych i kompresorów są trzepaki do dywaników samochodowych. Trzepaki z naszej oferty swoim wyglądem idealnie pasują do instalowanych obok odkurzaczy samoobsługowych. Występują w wersji z koszem jak i bez części tylnej czyli kosza. Trzepaki są bardzo stabilne, wyposażone w szufladę, w której zbierają się nieczystości. Wykonane są z blachy nierdzewnej, odpornej na działanie czynników zewnętrznych, co zabezpiecza przed korozją i jednocześnie ułatwia utrzymanie ich w czystości. Stal nierdzewna, jaka została użyta do wykonania trzepaków do dywaników jest solidna, dzięki czemu trzepak nie odkształca się nawet przy silnych, wielokrotnych uderzeniach wycieraczkami gumowymi, czy tekstylnymi. Kratka jest ocynkowana ogniowo, natomiast szuflada jest wykonana z wyjątkowo grubej stali nierdzewnej. Zbierają się w niej nie tylko zanieczyszczenia usuwane przez klientów, ale również woda i śnieg szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

4. Rozmieniarka banknotów

Rozmieniarka banknotów Mtech to automat dedykowany do myjni samoobsługowych. Urządzenie automatycznie rozmienia banknoty na monety i żetony. Wkładamy banknot do czytnika i otrzymujemy w to miejsce monety i żetony. Co konkretnie wyróżnia naszą rozmieniarkę i sprawia, że jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej myjni?

rozmieniarka wykonana ze stali kwasoodpornej sprawdzającej się w trudnym, wilgotnym i pełnym detergentów środowisku,
personalizowany front - rozmieniarka dostępna jest w dwóch wersjach graficznych (tabliczki, naklejka całościowa) z możliwością dostosowania ich do wyglądu myjni,
możliwość zastosowania do 3 nominałów monet przy wydawaniu,
możliwość implementacji dodatkowych funkcji na życzenie Klienta,
ogólnopolski serwis urządzeń,
telefoniczna pomoc techniczna

Cechy charakterystyczne rozmieniarek Mtech:

 

możliwość wydawania do 3 różnych nominałów monet,
długie czasy międzyobsługowe, pojemność do 2 700 monet,
czytnik banknotów w najnowszej technologii identyfikacji banknotów z eliminacją i zwrotem fałszywych,
niezawodna i wytrzymała obudowa ze stali kwasoodpornej, która zapewnia bezpieczeństwo i trwałość  na najwyższym poziomie,
kaseton wykonany w technologii LED, przyciąga uwagę Klientów i zapewnia estetyczny wygląd,
elektroniczy sterownik jest źródłem wielu statystyk, niekasowalna pamięć operacji, która działa po odłączeniu zasilania,
prosta obsługa i serwis,
nowoczesna konstrukcja oraz niskie koszty eksploatacji
Opcja dodatkowa: SYSTEM ZASYSANIA MONET

System zasysania monet to w pełni innowacyjny system, który pozwala przetransportować monety z elektronicznych wrzutników umieszczonych w stojących panelach operacyjnych myjni do skrytek/sejfu umieszczonego centralnie w kontenerze. Turbiny zasysające załączane są automatycznie, niezależne dla każdego stanowiska mycia, zgodnie z ustawieniem przez użytkownika. Opcja ta znacznie ogranicza ryzyko ewentualnej kradzieży utargu z myjni.

Opcja dodatkowa: CENTRALNY PUNKT PŁATNICZY

Centralny punkt płatniczy jest prostą i wygodną alternatywą dla posiadacza myjni, wystarczy bowiem kupno tylko jednego czytnika płatności zbliżeniowych do obsłużenia całej Twojej myjni. W/w punkt płatniczy na myjni zajmuje się obsługą wszystkich jej stanowisk mycia. Wystarczy podejść do punktu płatniczego, wybrać konkretne stanowisko robocze a następnie rodzaj płatności i kwotę - w tym przypadku płatność zbliżeniowa bankową kartą PayPass, która wymaga jedynie zbliżenia karty do czytnika zamontowanego w punkcie płatniczym.