Szczotka i piana

 

 

 

Aktywna piana lub szczotka Mtech to hit sprzedażowy ostatnich lat dzięki bezkompromisowej jakości, doskonałemu efektowi wizualnemu oraz niskiemu zużyciu środka myjącego.

Wspomniane funkcjonalności oferowane są przy zakupie nowych myjni oraz przy okazji modernizacji istniejących obiektów. W obliczu zaciętej konkurencji na rynku samoobsługowych myjni samochodowych jest to sposób na wyróżnienie się i pozyskanie większej liczby Klientów.

Oferujemy następujące rozwiązania:

Piana T-Power niskie ciśnienie

System myjący T-Power wprowadzi Cię w najbardziej innowacyjną metodę usuwania brudu, która różni się od zwykłej „chemii aktywnej”. Piana jest dozowana pod niskim ciśnieniem, więc opłacalność tej funkcji jest znacznie wyższa niż w przypadku wysokociśnieniowego dozowania chemicznego. Ta technologia pozwoli ci umyć ciężarówkę za cenę samochodu osobowego:

unikalny skład i zastosowanie objętościowe oszczędza czas mycia i znacznie efektywniej usuwa zabrudzenia
oddzielny pistolet do nakładania piany T-Power
objętość, która pozwala na pełne pokrycie mytego auta
kolorowa piana - zmienia barwę w trakcie mycia

Szczotka + piana XXL

Mycie za pomocą szczotki pozwala na zwiększenie precyzji mechanicznego usuwania zanieczyszczeń z karoserii auta i metoda ta wciąż zyskuje popularność wśród Klientów. Dzięki szczotkom myjącym nowej generacji firmy MTech jesteśmy w stanie wyeliminować ryzyko zarysowania nadwozia samochodu. Chemia podawana w formie gęstej piany XXL zwiększa bezpieczeństwo, poprawia jakość mycia oraz daje doskonały efekt wizualny.

połączenie mycia mechanicznego szczotką i objętościowego pianą
napowietrzony środek aktywny w postaci gęstej piany
ciśnienie podniesione do 15 bar
kolorowa piana - zmienia barwę w trakcie mycia

Piana HP wysokie ciśnienie

Napowietrzony środek myjący nakładany przy pomocy specjalnego pistoletu pianowego na oddzielnym wysięgniku wnika głęboko w brud usuwając najtrudniejsze zabrudzenia. Program piany aktywnej w wydani na wysokim ciśnieniu to nie tylko poprawa jakości mycia ale również doskonały efekt wizualny przyciągający na myjnię nowych klientów.

doskonały efekt wizualny
możliwość szybkiego pokrycia karoserii
gęsty roztwór, utrzymuje się długo na karoserii
kolorowa piana - zmienia barwę w trakcie mycia